O mnie i o blogu

Cześć, jestem Brucevsky i witam Cię w Gralingradzie, a więc na blogu, na którym przede wszystkim publikuję rozmaite historie. Znajdziesz tu pisane często spontanicznie opowiadania inspirowane moimi perypetiami w grach, a także relacje z karier w takich hitach, jak Football Manager, FIFA, PES i inne sportówki.

Piszę też o piłce nożnej, grach, filmach i anime. Duży rozrzut tematyczny? Okazuje się, że wszystko to można zgrabnie skomponować w jedną całość. Obok dłuższych lub krótszych historii znajdziesz tutaj także moje recenzje książek, filmów i seriali, felietony oraz typy Serie A.

A kim w ogóle jestem? Już od ponad dziesięciu lat tworzę rozmaite materiały, m.in. felietony, komentarze, recenzje czy analizy, o tym co mnie ciekawi, intryguje i wypełnia mój wolny czas. Swoje teksty zamieszczałem na łamach takich serwisów, jak Gamepress.pl, Gry-OnLine.pl, Gameplay.pl czy w ramach kilku gościnnych występów w miesięczniku Neo Plus. Teraz staram się łączyć obowiązki zawodowe z prowadzeniem bloga o tym, co wypełnia mi wolny czas.

Gralingrad początkowo istniał tylko jako blog na gameplay.pl. Przez pięć lat pisania stworzyłem tam kilkaset materiałów. Opisywałem stare i nowsze gry, komentowałem ostatnie zdarzenia i tworzyłem przekrojowe projekty z innymi blogerami. Przez pewien czas starałem się dodatkowo tworzyć anglojęzyczną wersję Gralingradu, by szlifować swoją znajomość języka obcego i mieć miejsce na nieco inne, luźniejsze treści. W czerwcu 2015 roku powstał Gralingrad.pl. To mój najnowszy projekt, własne miejsce w sieci. Chcę tu wymieniać się opiniami i dzielić pomysłami z innymi pasjonatami.

Jeśli chcesz do mnie napisać lub masz pomysł na współpracę to zachęcam do kontaktu poprzez formularz w zakładce Kontakt lub e-mail gralingrad@gmail.com. Znajdziesz mnie też na FacebookuTwitterze i YouTube. Od marca 2018 roku działa też mój Patronite, więc jeśli podoba Ci się moja twórczość i chcesz mnie wesprzeć, możesz to zrobić i zapewnić sobie ciekawe nagrody. A jeśli masz podobne pasje, dołącz do społeczności Gralingradu i zostań stałym bywalcem. Na pewno będziesz zawsze mile widziany.