Gralingrad typuje: 7. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Zapowiada się ciekawy weekend. Analizując rozkład spotkań 7. kolejki Serie A i proponowane przez bukmacherów kursy, doszedłem do wniosku, że warto tę rundę zagrać trochę odważniej. Jest kilka niezłych okazji do złapania.

I tak jak poprzedni weekend grałem ostrożnie, za stosunkowo niewiele jednostek, tak w tym stawiam w sumie sześć singli i dwa kupony za łącznie 40 jednostek. Grubo, ale szaleństwem bym tego nie nazwał.

W aż trzech meczach dostrzegam szansę na złapanie wysokich kursów. Trochę dziwi mnie, że bukmacherzy tak ostrożnie oceniają szanse na korzystny wynik Bologni, Romy i Crotone. Oczywiście, zagrają one na wyjazdach, ale na tle rywali wcale nie prezentowały się w minionych tygodniach słabiej (jeśli w ogóle uznać, że grały od nich gorzej). Milan nie raz w ostatnim czasie rozczarował, w pierwszym poważniejszym sprawdzianie z Lazio wręcz poległ z kretesem. Roma tymczasem popisywała się skutecznością i polotem w ofensywie. Dżeko i spółka ze słabo dysponowanych defensorów Rossoneri mogą znowu zrobić wiatraki. Nie skreślałbym też zaprawionego w walce o utrzymanie Crotone, które zmierzy się ze SPAL czy nieźle prezentującej się Bologni, która w Genui w minionych latach rzadko przegrywała. Przy tych kursach warto próbować.

A na kupony wrzucam dwa duble. Pierwszy to dwa BTS-y w potyczkach ekip o solidnych umiejętnościach w ataku, drugi mu całkowicie przeciwny, bo z ciekawymi kursami na under. W przeszłości w bezpośrednich potyczkach Chievo i Fiorentina rzadko tworzyły wielkie widowiska, a znowu Inter ostatnio rzadko kiedy gra na over.

Komplet typów na 7. kolejkę Serie A (każdy za 5 jednostek):

Genoa CFC – Bologna (X) – 3.25

Genoa CFC – Bologna (2) – 3.00

AC Milan – AS Roma (X) – 3.10

AC Milan – AS Roma (2) – 2.60

SPAL – FC Crotone (X) – 3.40

SPAL – FC Crotone (2) – 3.73

Kupon 1 (AKO: 3.32)
Udinese – UC Sampdoria (BTS) – 1.70
Atalanta Bergamo – Juventus FC (BTS) – 1.95

Kupon 2 (AKO: 4.20)
Benevento – Inter Mediolan (U) – 2.40
Chievo Werona – ACF Fiorentina (U) – 1.75

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Obecny stan konta: -6,9
Łączny stan konta: -330,76

PODSUMOWANIE

Solidna runda za nami. Nie mogło być inaczej, gdy w ciągu jednego weekendu wyłapuje się trzy single w przedziale kursów 2,60-3,40.

Dobrze czułem, gdy wskazywałem na okazje do złapania w 7. kolejce. Bukmacherzy wyraźnie nie doszacowali jedenastek Bologni, Romy i Crotone w ich ostatnich spotkaniach wyjazdowych, co pozwoliło mi złapać trzy wysokie kursy i zanotować bardzo ładne zyski. Bologna podtrzymała swoją dobrą passę w Genui, notując cenne zwycięstwo 1:0 (kurs 3.00). Roma wykorzystała słabszą formę Milanu i z łatwością wygrała prestiżową konfrontację (kurs 2.60), potwierdzając, że przed mediolańczykami jeszcze daleka droga. Swoje zrobiło też Crotone, nie dając się ograć bezpośredniemu rywalowi w walce o utrzymanie, czyli beniaminkowi SPAL (remis za 3.40).

I byłoby naprawdę idealnie, gdyby wszedł jeszcze choćby jeden kupon. Niestety ten underowy okazał się porażką, bo padły po trzy gole w obu spotkaniach, a drugi z BTS-ami załatwiła Sampdoria. Wszystko przez głupią czerwoną kartkę Barretto.

W efekcie weekend, w którym postawiłem czterdzieści jednostek kończę z 45 jednostkami zysku. Jak na trzy tak ładne złapane kursy trochę słabo, ale najważniejsze jest zmniejszenie deficytu. Kolejne mecze i typy po przerwie na potyczki reprezentacji.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na  Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Dzięki!

Komplet typów na 7. kolejkę Serie A (każdy za 5 jednostek):

Genoa CFC – Bologna (X) – 3.25

Genoa CFC – Bologna (2) – 3.00

AC Milan – AS Roma (X) – 3.10

AC Milan – AS Roma (2) – 2.60

SPAL – FC Crotone (X) – 3.40

SPAL – FC Crotone (2) – 3.73

Kupon 1 (AKO: 3.32)
Udinese – UC Sampdoria (BTS) – 1.70
Atalanta Bergamo – Juventus FC (BTS) – 1.95

Kupon 2 (AKO: 4.20)
Benevento – Inter Mediolan (U) – 2.40
Chievo Werona – ACF Fiorentina (U) – 1.75

Suma zagranych stawek: 40
Suma wygranych: 15+13+17=45
Wynik kolejki: 5
Obecny stan konta: -1,9
Łączny stan konta: -325,76

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.