Gralingrad typuje: 6. kolejka 2016/2017 (+podsumowanie)

Krótki urlop wyłączył mnie z gry na dwie kolejki, bo stwierdziłem, że nie ma sensu na szybko podrzucać typów i robić pospieszne analizy. Teraz jednak wracam z nowym zestawem i nadziejami na utrzymanie się ze stanem konta nad powierzchnią.

Spośród dziesiątki meczów zaplanowanych na najbliższy weekend na single wybrałem potyczkę Cagliari-Chievo. Kursy na remis lub triumf ekipy z Werony są zaskakująco wysokie w stosunku do tego, co prezentowała ona w poprzednich tygodniach. Dobre występy na wyjazdach z Udinese i Genoą, do tego minimalnie przegrany mecz z Lazio czy remis z Atalantą – to wszystko dobrze wróży. Jestem gotów zaryzykować tym bardziej, że gospodarze mnie nie przekonują, męcząc bułę na boisku choćby z takimi SPAL czy Crotone.

Na kuponach zdecydowałem się zabawić bardziej ryzykownie, choćby grając BTS-y w meczach Roma-Udinese i Juventus-Torino. Na Stadio Olimpico bramkostrzelni w tym sezonie przyjezdni też mogą ukąsić, a znowu Byki w derbach, w obecnej formie, na pewno stać na nawiązanie walki. Już trzykrotnie w trwających rozgrywkach strzelili w meczu co najmniej dwa gole, więc ja bym ich nie lekceważył.

Trochę w ten weekend gram też na nie, wierząc, że w meczach SPAL-Napoli, Sampdoria-Milan czy Inter-Genoa nie padną wysokie wyniki. Wskazuje na to historia, trzymam też kciuki za linie defensywne i dużo walki na murawie. Nie są to na pewno pewniaki, ale po tych kursach żal byłoby ich nie spróbować.

Grasz ze mną? Udostępnij ten post innym fanom Serie A, którzy typują i poleć profil Gralingradu na Facebooku/Twitterze.

Komplet typów na 6. kolejkę Serie A (wszystkie za 5 jednostek):

Cagliari – Chievo Werona (X) – 3.25

Cagliari – Chievo Werona (2) – 3.43

Kupon 1 (AKO: 3.42)
AS Roma – Udinese (BTS) – 1.90
Juventus FC – Torino FC (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 4.40)
SPAL – SSC Napoli (U) – 2.75
Hellas Werona – SS Lazio (2) – 1.60

Kupon 3 (AKO: 18.08)
UC Sampdoria – AC Milan (U) – 2.10
FC Crotone – Benevento (1) – 1.90
Inter Mediolan – Genoa CFC (U) – 2.45
US Sassuolo – Bologna (BTS) – 1.85

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Obecny stan konta: 0,95
Łączny stan konta: -323,86

PODSUMOWANIE

A mogło być tak pięknie, parafrazując słowa popularnej piosenki. Mogę znowu mówić o sporym pechu, bo dokładnie jeden gol dzielił mnie od zanotowania rekordowego zysku prawie stu jednostek w ten weekend.

Rozbiłem się na BTS-ie w spotkaniu Sassuolo-Bologna. Skromne zwycięstwo 1:0 gości sprawiło, że wcześniejsze dobrze przewidziane typy na undery w potyczkach Sampdorii z Milanem i Interu z Genoą oraz na zwycięstwo Crotone nad Benevento przestały wiele znaczyć. Gdyby nie przyjęte założenia cyklu, zagrałbym po tych trzech dobrych rozstrzygnięciach kontrę i cieszył się właśnie z przyzwoitego zysku.

Niestety nie mogłem tego zrobić, więc pozostało mi cieszyć się z dobrze zagranego singla, w którym przewidziałem triumf Chievo nad Cagliari po kursie 3.43. Ten jeden typ pozwolił mi odrobić niemal całe środki postawione w ten weekend. Satysfakcję mogę czerpać też z dobrych sugestii na BTS w konfrontacji Romy z Udinese i wygraną Lazio nad Hellasem. Mam nadzieję, że skorzystaliście z tych typów i ograliście trochę buka.

W sumie postawiłem w 6. kolejce 25 jednostek, a dzięki trafionemu singlowi zarobiłem 17,15 jednostki. Kończę więc weekend z -7,85 jednostki i niestety jestem pod kreską. Trzeba się teraz pozbierać i w najbliższy weekend ugrać coś na plus.

Wygraliście coś na moich typach? Udostępnijcie ten post znajomym, by oni również mogli skorzystać z podobnych typów i zaglądajcie regularnie na profile Gralingradu na  Facebooku/Twitterze, by nie przegapić kolejnych analiz.

Wyniki 6. kolejki Serie A:

Cagliari – Chievo Werona (X) – 3.25

Cagliari – Chievo Werona (2) – 3.43

Kupon 1 (AKO: 3.42)
AS Roma – Udinese (BTS) – 1.90
Juventus FC – Torino FC (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 4.40)
SPAL – SSC Napoli (U) – 2.75
Hellas Werona – SS Lazio (2) – 1.60

Kupon 3 (AKO: 18.08)
UC Sampdoria – AC Milan (U) – 2.10
FC Crotone – Benevento (1) – 1.90
Inter Mediolan – Genoa CFC (U) – 2.45
US Sassuolo – Bologna (BTS) – 1.85

Suma zagranych stawek: 25
Suma wygranych: 17,15
Wynik kolejki: -7,85
Obecny stan konta: -6,9
Łączny stan konta: -330,76

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.