Gralingrad typuje: 31. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Odpuściłem zaległą kolejkę Serie A w środku tygodnia, by dać sobie chwilę potrzebnej przerwy i nabrać dystansu przed kolejnymi typowaniami. Postanowiłem też po każdej rundzie na minus zmniejszać liczbę granych jednostek w kolejnej, co by nie tracić za wiele przy gorszych seriach.

Zobaczymy jak wpłynie to na moje wyniki. W ten weekend na singla wybrałem mecz SPAL-Atalanta. Nie tak dawno przejechałem się na typowaniu beniaminka w starciu z nieźle spisującą się jedenastką z Bergamo. Liczę jednak, że mający na koncie niezłą serię spotkań bez przegranej gospodarze wypadną lepiej niż Hellas i urwą choć jeden punkt. To moim zdaniem atrakcyjniejsza opcja niż typy na remis lub gości w konfrontacjach Hellas-Cagliari i Udinese-Lazio.

Na pierwszym kuponie wrzuciłem dwa BTS-y. Spodziewam się wymiany ciosów w Rzymie i Genui. Do stolicy przyjedzie niepokonana od tygodni i regularnie strzelająca Fiorentina, a w derbach zmierzą się jedenastki, które ostatnio spisywały się bardzo podobnie. Raczej do zera żadna tej prestiżowej batalii nie przegra.

Nieco bardziej ryzykowny jest drugi kupon, bo Sassuolo niekoniecznie musi coś strzelić na San Siro. Ostatnio zawodnicy z MAPEI Stadium zanotowali jednak kilka lepszych meczów, a i historia pokazuje, że nie drżą przed Rossonerimi. Strach nie powinien też sparaliżować Chievo w Neapolu, nie po ostatnich przyzwoitych występach gości i słabszej formie składu Sarriego. To może być kolejny w historii starć obu ekip under.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Możesz też wspomóc mnie na Patronite. Dzięki!

Moje typy na 31. kolejkę Serie A (wszystkie po 5 jednostek):

SPAL – Atalanta Bergamo (1) – 3.92
SPAL – Atalanta Bergamo (X) – 3.40

Kupon 1 (AKO: 3.06)
AS Roma – ACF Fiorentina (BTS) – 1.70
UC Sampdoria – Genoa CFC (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 4.70)
AC Milan – US Sassuolo (BTS) – 2.00
SSC Napoli – Chievo Werona (U) – 2.35

Obecny stan konta: -120,25
Łączny stan konta: -439,27

PODSUMOWANIE

Czasami sobie myślę, że jakby tak przeanalizować moje typy z minionych kilkunastu miesięcy, to dałoby się zebrać solidną porcję pechowo utraconych wygranych i kuponów położonych przez jeden mecz.

31. kolejkę Serie A zamykam na niewielki minus, straciłem trzy jednostki. Sytuację uratował mi trafiony singiel na remis SPAL z Atalantą. Zgodnie z oczekiwaniami gospodarze postawili się wyżej notowanymi przeciwnikom i byli nawet blisko sięgnięcia po upragnione trzy punkty. Kursy ponad 3 to były warte uwagi okazje, bez dwóch zdań.

Spodziewałem się, że zarobię na pierwszym kuponie, na którym umieściłem stosunkowo pewne propozycje. Nic z tego – w derbach Genui rządziła nieskuteczność, a w Rzymie niespodziewanie słabo zagrali Giallorossi, którzy wypadli bardzo blado na tle rozpędzonej Fiorentiny. Mało kto się spodziewał takiego scenariusza.

Drugi kupon mógł mi zapewnić prawie 25 jednostek zysku i pozwolić odnotować choć lekko odratować bilans. Mógł, ale w Neapolu w ostatnich pięciu minutach gry padły dwie bramki, które położyły mój under i sprawiły, że późniejszy BTS na San Siro nic już nie znaczył. I właśnie przez takie historie mój ogólny stan konta w tym cyklu wygląda właśnie tak źle.

Moje typy na 31. kolejkę:

SPAL – Atalanta Bergamo (1) – 3.92
SPAL – Atalanta Bergamo (X) – 3.40

Kupon 1 (AKO: 3.06)
AS Roma – ACF Fiorentina (BTS) – 1.70
UC Sampdoria – Genoa CFC (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 4.70)
AC Milan – US Sassuolo (BTS) – 2.00
SSC Napoli – Chievo Werona (U) – 2.35

Suma zagranych stawek: 20
Suma wygranych: 17
Wynik kolejki: -3
Obecny stan konta: -123,25
Łączny stan konta: -442,27

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.