Gralingrad typuje: 30. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Typy Serie ASerie A powraca po przerwie na mecze reprezentacji, by w ciągu jednego przedświątecznego dnia zafundować kibicom dziesięć spotkań. Poprzednia runda omal nie zakończyła się moją kompromitacją, więc z pewnymi obawami podchodzę do najbliższych spotkań. Oto moje propozycje na 30. kolejkę.

Wyrzućmy już z pamięci te totalnie przestrzelone propozycje na single sprzed kilkunastu dni. Na tę sobotę wybór nie był zbyt szeroki. Ciekawe kursy znalazłem tylko w meczu Chievo-Sampdoria, w którym bukmacherzy nisko wyceniają szanse na sukces gospodarzy. Korzystam z tego, bo ekipa z Genui dopiero co poniosła klęskę 0:5 z Interem na własnym boisku, a na wyjazdach od miesięcy prezentuje się dużo słabiej niż przed własną publicznością. W Weronie też powinna mieć kłopoty.

Na kuponach wrzuciłem spory przekrój typów. Spodziewam się, że celująca w podium Roma poradzi sobie na wyjeździe z przeciętną Bologną, a w konfrontacji Cagliari z Torino (dwóch jedenastek o sporym potencjale ofensywnym) padną gole po obu stronach. Do tego typuję, że BTS-y zobaczymy też w meczu powoli odbijającego się od dna Sassuolo ze ścigającym Juventus Napoli, a także w batalii Fiorentiny z Crotone. W hicie Juventus-Milan gram z kolei under. W ostatnich latach z reguły padało mało goli w meczach tych zespołów, a patrząc na ciężar gatunkowy spotkania i formę obu stron, można spodziewać się podobnego scenariusza. Warto też spróbować z typem na Benevento z podpórką, przy handicapie -1 na Lazio. Nie spodziewam się, by rzymianie wygrali więcej niż jednym golem z outsiderem, nie w obecnej dyspozycji.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Możesz też wspomóc mnie na Patronite. Dzięki!

Moje typy na 30. kolejkę Serie A (wszystkie po 5 jednostek):

Chievo Werona – UC Sampdoria (1) – 2.30
Chievo Werona – UC Sampdoria (X) – 3.25

Kupon 1 (AKO: 2.81)
Cagliari – Torino FC (BTS) – 1.65
Bologna – AS Roma (2) – 1.70

Kupon 2 (AKO: 4.31)
SS Lazio – Benevento (X2 przy handicapie na Lazio -1) – 2.1
US Sassuolo – SSC Napoli (BTS) – 2.05

Kupon 3 (AKO: 6.11)
ACF Fiorentina – FC Crotone (BTS) – 1.95
Atalanta Bergamo – Udinese (U) – 1.90
Juventus FC – AC Milan (U) – 1.65

Obecny stan konta: -106,75
Łączny stan konta: -425,77

PODSUMOWANIE

A jednak zgniłe jajo. Piłkarze z Włoch nie chcieli wręczyć mi miłego prezentu i zagrali dziwnie, zaskakująco, rozczarowując w wielu przypadkach.

Zacznijmy jednak od tego jedynego sukcesu, który choć trochę uratował sytuację. Chievo sprostało wyzwaniu i pokonało Sampdorię 2:1. Tym samym dostaliśmy potwierdzenie, że ekipa trenera Giampaolo poza domem należy do jednych z najsłabszych w całej stawce.

Poza tym niestety tylko dwa inne typy trafiłem, więc kupony to już tylko seria rozczarowań. Dobrze przewidziałem BTS w meczu Sassuolo-Napoli i under w konfrontacji Atalanty z Udinese, ale co z tego skoro Roma nie poradziła sobie na Stadio DallAra z Bologną, a Benevento przegrało z Lazio 2:6, choć w pewnym momencie, grając w dziesiątkę, prowadziło 2:1. Dwa gole w ostatnim kwadransie hitu Juventus-Milan oznaczały też koniec szans na trafienie i tutaj undera.

Jest więc kolejna runda na minus, która nie tylko pogarsza ogólny stan konta, ale też sprawia, że coraz gorzej oceniam swoje szanse na udany bilans w tym cyklu. Od następnych rund zamierzam stopniowo ograniczać liczbę typów w przypadku złej passy, może to coś zmieni?

Moje propozycje w 30. kolejce Serie A:

Chievo Werona – UC Sampdoria (1) – 2.30
Chievo Werona – UC Sampdoria (X) – 3.25

Kupon 1 (AKO: 2.81)
Cagliari – Torino FC (BTS) – 1.65
Bologna – AS Roma (2) – 1.70

Kupon 2 (AKO: 4.31)
SS Lazio – Benevento (X2 przy handicapie na Lazio -1) – 2.1
US Sassuolo – SSC Napoli (BTS) – 2.05

Kupon 3 (AKO: 6.11)
ACF Fiorentina – FC Crotone (BTS) – 1.95
Atalanta Bergamo – Udinese (U) – 1.90
Juventus FC – AC Milan (U) – 1.65

Suma zagranych stawek: 25
Suma wygranych: 11,50
Wynik kolejki: -13,50
Obecny stan konta: -120,25
Łączny stan konta: -439,27

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.