Gralingrad typuje: 26. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Przed nami runda, w której nie możemy przebierać w tak zwanych „pewniakach”. Większość spotkań to spore zagadki, a i w wielu przypadkach kursy nie zachwycają. Jakoś jednak podołałem wyzwaniu i zdołałem zebrać tyle propozycji, by zagrać nie tylko sensowny singiel, ale też trzy mające szanse powodzenia kupony.

Na pierwszy plan w 26. kolejce zdecydowanie wysuwa się hit na Stadio Olimpico. Wracająca na właściwe dla siebie tory Roma podejmie bardzo regularny w minionych tygodniach Milan. Choć rzymianie wygrali trzy poprzednie spotkania, nadal ze zdziwieniem przyjmuje tak duże różnice w kursach na wygrane obu ekip. Rossoneri pod wodzą Gattuso zdali już kilka trudniejszych egzaminów, więc wycenianie ich szans niemal na kurs 4.00 to dla mnie okazja, z której nie mogłem nie skorzystać. Gram tutaj dwa single – na remis i gości.

Na kuponach natomiast tradycyjna dawka typów na gole po obu stronach lub wysokie wyniki. Zaciętej rywalizacji i trafień obu ekip spodziewam się choćby w konfrontacjach Sampdorii z Udinese (bardzo liczę, że goście przypomną sobie, jak zdobywać gole) czy Juventus-Atalanta. Powiecie, że ten typ na mecz w Turynie to samobójstwo, bo mistrz przecież nie stracił gola w lidze od dawna, ale wierzę, że ambitna ekipa z Bergamo pokaże się z dobrej strony, a nie tylko przyjedzie zwiedzać. Zagrałem też BTS w starciu beznadziejnego Sassuolo z Lazio, które wyraźnie niedawno odżyło. Może nie skończy się to pogromem lub co gorsza, piłkarskimi szachami. Na gospodarzach ciąży spora presja, by wreszcie zapunktować, a znowu ich przeciwnicy potrzebują punktów w swojej rywalizacji o czołową czwórkę.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Dzięki!

Moje typy na 26. kolejkę Serie A (wszystkie po 5 jednostek):

AS Roma – AC Milan (X)-3.40
AS Roma – AC Milan (2) – 3.92

Kupon 1 (AKO: 3.76)
UC Sampdoria – Udinese (BTS) – 1.75
Juventus FC – Atalanta Bergamo (BTS) – 2.15

Kupon 2 (AKO: 3.38)
ACF Fiorentina – Chievo Werona (U) – 2.05
Cagliari – SSC Napoli (O) – 1.65

Kupon 3 (AKO: 2.89)
US Sassuolo – SS Lazio (BTS) – 1.70
Hellas Werona – Torino FC (BTS) – 1.70

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Obecny stan konta: -97,5
Łączny stan konta: -416,46

PODSUMOWANIE

W końcu szczęśliwsza runda. Tym razem los mi sprzyjał, bo nawet co bardziej ryzykowne typy wchodziły, a poszczególne drużyny grały zgodnie z oczekiwaniami.

Przede wszystkim na dobry wynik finansowy po 26. kolejce wpływa trafiony typ na zwycięstwo Milanu po kursie 3.92. Rossoneri potwierdzili solidną formę i wykorzystali wszystkie słabości Romy, by odnieść bardzo cenne zwycięstwo 2:0. Mnie ten ich triumf przyniósł niemal dwadzieścia jednostek zysku.

Tym razem też dużo lepiej dobierałem spotkania na kupony, choć zdaję sobie sprawę, że miałem też sporo szczęścia przy niektórych rozstrzygnięciach. Pierwszy kupon nie wszedł w całości, bo za odwołany mecz Juventusu z Atalantą dostałem zwrot. Zarobiłem więc tutaj tylko na BTS-ie w starciu Sampdoria-Udinese. Bez kłopotów weszły za to wyniki z drugiego kuponu. Początkowo przestraszyłem się, że under w batalii Fiorentiny z Chievo będzie totalną pomyłką, ale po szybkim golu na boisku wiele więcej się już nie wydarzyło. Za to na Sardynii, gdzie liczyłem na grad bramek, rozstrzelało się Napoli, co w sumie pozwoliło mi zarobić kolejne 16,9 jednostki.

Jeden dobry weekend jeszcze niewiele zmienia w sytuacji finansowej cyklu, ale na pewno stanowi krok w dobrą stronę. Potwierdza też, że przy tej strategii potrzebuję jednego perfekcyjnego weekendu, by nadrobić niemal wszystkie straty. Jest o co walczyć. Kolejne typy już w weekend.

Moje typy w 26. kolejce Serie A:

AS Roma – AC Milan (X) – 3.40
AS Roma – AC Milan (2) – 3.92

Kupon 1 (AKO: 3.76)
UC Sampdoria – Udinese (BTS) – 1.75
Juventus FC – Atalanta Bergamo (BTS) – 2.15

Kupon 2 (AKO: 3.38)
ACF Fiorentina – Chievo Werona (U) – 2.05
Cagliari – SSC Napoli (O) – 1.65

Kupon 3 (AKO: 2.89)
US Sassuolo – SS Lazio (BTS) – 1.70
Hellas Werona – Torino FC (BTS) – 1.70

Suma zagranych stawek: 25
Suma wygranych: 19,6+8,75+16,9=45,25
Wynik kolejki: +20,25
Obecny stan konta: -77,25
Łączny stan konta: -396,21

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.