Gralingrad typuje: 23. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Za mną słaby początek roku, który tylko wgniótł mnie bardziej w ziemię, jeśli chodzi o stan konta w całym cyklu. Do odbicia brakowało do tej pory przede wszystkim szczęścia i lepszego dobierania par meczów na kupony. Może w ten weekend przyjdzie czas na przełamanie. Oto moje typy na 23. kolejkę Serie A.

Zastanawiałem się nad dwoma spotkaniami do typowania na singlach. Kusiły mnie wysokie kursy na zwycięstwo lub remis Hellasu z Romą. Gospodarze są może jedną ze słabszych ekip Serie A, ale Giallorossi w obecnej formie i z takim przeciwnikiem mogą mieć duże kłopoty. Ostatecznie jednak zdecydowałem się na nieco mniejsze ryzyko i zagrałem 1 oraz X w potyczce Bologna-Fiorentina. Przeciętnie spisujący się zespół z DallAra ma duże szanse, by poprawić swoje notowania, bo podejmie ekipę, która zapomniała jak się broni dostępu do własnej bramki i ostatnio gra poniżej wszelkiej krytyki.

Na kupony wrzuciłem głównie typy na gole po obu stronach. BTS-u spodziewam się w meczu mocnej u siebie Sampdorii z bramkostrzelnym Torino (siedem trafień w trzech ostatnich konfrontacjach). Wiele może się też wydarzyć w starciu dwóch jedenastek z tylko jedną porażką w pięciu poprzednich grach, Udinese-Milan. Stawiam także, że Cagliari poradzi sobie na własnym boisku ze SPAL, tak jak robiło to do tej pory w spotkaniach tych drużyn.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Dzięki!

Moje typy na 23. kolejkę Serie A (wszystkie po 5 jednostek):

Bologna FC – ACF Fiorentina  (1) – 3.05
Bologna FC – ACF Fiorentina  (X) – 3.20

Kupon 1 (AKO: 2.79):
UC Sampdoria – Torino FC (BTS) – 1.55
Udinese – AC Milan (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 3.74):
Cagliari – SPAL (1) – 2.20
Hellas Werona – AS Roma (BTS) – 1.70

Kupon 3 (AKO: 8.07):
Inter Mediolan – FC Crotone (BTS) – 2.30
Bologna FC – ACF Fiorentina  (BTS) – 1.80
SS Lazio – Genoa CFC (U) – 1.95

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Obecny stan konta: -80,05
Łączny stan konta: -399,01

PODSUMOWANIE

Znowu to samo. Teoretycznie w każdy weekend mam 50% szans, żeby wyjść na plus z wynikiem kolejki, a jednak od dobrych kilku tygodni notuję tylko stratę, bo brakuje mi zawsze jednego więcej dobrze przewidzianego rozstrzygnięcia.

23. kolejkę zamykam w identycznym stylu jak poprzednią. Znowu trafiłem jeden kupon, trafnie typując na BTS-y w potyczkach Sampdoria-Torino i Udinese-Milan. Miałem więc spore szanse zakończyć rundę z zyskiem, ale raz jeszcze zabrakło szczęścia. Przelećmy pokrótce przez moje propozycje. Bologna miała nie przegrać z rozczarowującą w ostatnim czasie Fiorentiną, ale tymczasem poległa na własnym obiekcie 1:2. Hellas nie zdołał strzelić gola przeciętnej od tygodni Romie, choć parę dni wcześniej rozstrzelał wspomnianą Fiorentinę na Artemio Franchi 4:1. W efekcie kupon poleciał do kosza i na nic zdał się trafiony typ na zwycięstwo Cagliari po kursie 2.20.

Do poniedziałkowej nocy czekałem z trzecim kuponem w ręku. W grze było piękne AKO 8.07, które mogło mi zapewnić ponad 40 jednostek zysku. Inter i Crotone strzeliły po golu, bramki po obu stronach padły też w starciu Bologna-Fiorentina. Wystarczyło, żeby Lazio z Genoą zagrały na under. Nic z tego, padły dokładnie trzy gole, a ostatni z nich w 81 minucie. Kupon do kosza.

Meta tegorocznego sezonu jest już bliżej niż dalej. Tymczasem stan konta mojego cyklu tylko się pogarsza. Aktualnie już osiągnął poziom, przy którym nawet w perfekcyjnej rundzie nie nadrobiłbym wszystkich strat. Poddać się nie zamierzam, ale coraz trudniej ukrywać mi irytację wynikającą z ewidentnego braku szczęścia.

Moje typy w 23. kolejce Serie A:

Bologna FC – ACF Fiorentina  (1) – 3.05
Bologna FC – ACF Fiorentina  (X) – 3.20

Kupon 1 (AKO: 2.79):
UC Sampdoria – Torino FC (BTS) – 1.55
Udinese – AC Milan (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 3.74):
Cagliari – SPAL (1) – 2.20
Hellas Werona – AS Roma (BTS) – 1.70

Kupon 3 (AKO: 8.07):
Inter Mediolan – FC Crotone (BTS) – 2.30
Bologna FC – ACF Fiorentina  (BTS) – 1.80
SS Lazio – Genoa CFC (U) – 1.95

Suma zagranych stawek: 25
Suma wygranych: 13,95
Wynik kolejki: -11,05
Obecny stan konta: -91,10
Łączny stan konta: -410,06

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.