Gralingrad typuje: 22. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Trzymam się obranej strategii, która zdaje się mieć sens i szanse powodzenia w dłuższej perspektywie. Na ten weekend znowu wybrałem jeden mecz do grania na single i ułożyłem trzy kupony. 

Poprzednia runda była pechowa – pojedyncze złe zakłady popsuły ładne kupony. Teraz liczę przede wszystkim, że w 22. kolejce Serie A nie zabraknie bramek, a większość spotkań będzie obfitować w emocje. Patrząc na formę kilku jedenastek i historię toczonych przez nie potyczek, postawiłem na BTS-y m.in. w konfrontacjach SPAL z Interem, Romy z Sampdorią czy Chievo z Juventusem. Część jest nieco bardziej ryzykowna, jak ten typ na spotkanie w Weronie, gdzie beznadziejni ostatnio gospodarze podejmą kandydata na mistrza. Inne to niemal pewniaki. W Rzymie moim zdaniem Roma i Sampdoria znowu postawią na ofensywę i będą wymieniać się ciosami. Identycznie jak w zaległym meczu kilka dni temu.

A na single wybrałem mecz Milan-Lazio. Rossoneri może pozbierali kilka punktów w minionych tygodniach, ale pod względem efektowności i efektywności nadal nie mogą się równać z ekipą Simone Inzaghiego. Ze zdumieniem przyjmuje więc aktualne wysokie kursy na Biancocelestich i korzystam z nich w swoim typowaniu. Stawiam na remis oraz triumf przyjezdnych.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Dzięki!

Moje typy na 22. kolejkę Serie A (wszystkie po 5 jednostek):

AC Milan – SS Lazio (X) – 3.20
AC Milan – SS Lazio (2) – 2.82

Kupon 1 (AKO: 2.79)
ACF Fiorentina – Hellas Werona (O) – 1.55
SPAL – Inter Mediolan (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 3.15)
US Sassuolo – Atalanta Bergamo (BTS) – 1.80
AS Roma – UC Sampdoria (BTS) – 1.75

Kupon 3 (AKO: 7.24)
Chievo Werona – Juventus FC (BTS) – 2.20
FC Crotone – Cagliari (BTS) – 1.95
AC Milan – SS Lazio (BTS) – 1.65

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Obecny stan konta: -69
Łączny stan konta: -387,96

PODSUMOWANIE

Kolejny pechowy weekend. Od kilku tygodni brakuje mi szczęścia, by przekuć te dobre pomysły i niezłe typy w większy zysk i zacząć nadrabiać stratę. Co gorsza, sumarycznie zbliżyłem się już prawie do 400 jednostek na minusie w ciągu trzech lat testowania różnych systemów i prowadzenia tego cyklu.

W ten weekend los zdecydowanie mi nie sprzyjał. Znowu zamykam rundę z ledwie 25-procentową skutecznością. Trafiłem tylko jeden kupon, na którym znalazł się over w starciu Fiorentiny z Hellasem i BTS w konfrontacji SPAL z Interem. Zdaję sobie sprawę, że i za to powinienem dziękować, bo te 13 jednostek zysku dał mi gol Paloschiego w ostatnich sekundach drugiej z wymienionych potyczek.

Gdzie się wyłożyłem? Na pewno znowu dał mi w kość Milan. Zaczynam podejrzewać, że Rossoneri znęcają się nade mną, bo ile razy obstawię mecz z ich udziałem, tyle razy psują mi kupon. Tym razem zaskoczyli in plus, radząc sobie z dużo lepszym na początku 2018 roku Lazio. Żal też kuponu z AKO 7.24, który przepadł w momencie, gdy Chievo przegrało do zera swój mecz z Juventusem. I na nic zdały się późniejsze dobrze przewidziane BTS-y w potyczkach Crotone-Cagliari i hicie z San Siro. Trzeci z kuponów szkoda komentować – dwa błędy, bo przeliczyłem się, stawiając na dobry występ Sassuolo z Atalantą i na gole w konfrontacji Romy z Atalantą. W stolicy tym razem show robili bramkarze, a nie napastnicy.

Moje typy w 22. kolejce Serie A:

AC Milan – SS Lazio (X) – 3.20
AC Milan – SS Lazio (2) – 2.82

Kupon 1 (AKO: 2.79)
ACF Fiorentina – Hellas Werona (O) – 1.55
SPAL – Inter Mediolan (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 3.15)
US Sassuolo – Atalanta Bergamo (BTS) – 1.80
AS Roma – UC Sampdoria (BTS) – 1.75

Kupon 3 (AKO: 7.24)
Chievo Werona – Juventus FC (BTS) – 2.20
FC Crotone – Cagliari (BTS) – 1.95
AC Milan – SS Lazio (BTS) – 1.65

Suma zagranych stawek: 25
Suma wygranych: 13,95
Wynik kolejki: -11,05
Obecny stan konta: -80,05
Łączny stan konta: -399,01

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.