Gralingrad typuje: 21. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Typy Serie AZimowa przerwa w Serie A dobiega końca, więc wracam do gry. Cel na kolejne miesiące jest konkretny – zakończyć z zyskiem sezon typowania 2017/2018. Lekcje z poprzednich wpadek zostały wyciągnięte, teraz tylko nie dać się zbyt często zaskoczyć ligowcom z Półwyspu Apenińskiego.

Ograniczam liczbę singli na rundę i staram się nie przesadzać ze stawianym w weekend kapitałem. Tym sposobem na 21. kolejkę ligi włoskiej przeznaczam 25 jednostek. Dziesięć z nich leci na dwa single w hicie Inter-Roma. Obie jedenastki kończyły 2017 roku serią marnych występów, mając duże kłopoty ze zdobywaniem goli. Ich podobna dyspozycja sprawia, że nie widzę na San Siro zdecydowanego faworyta i ze sporym zdziwieniem przyjmuję wysokie kursy na Giallorossich. Korzystam z nich, grając na remis i ewentualny triumf rzymian.

Do tego puszczam trzy kupony. Umieściłem na nich m.in. typ na gole po obu stronach w potyczce dobrze dysponowanej Atalanty z liderem z Neapolu, na over w starciu dwóch bramkostrzelnych w ostatnim czasie ekip, a więc Udinese i SPAL, a także nieco bardziej ryzykowny under w batalii Cagliari z chimerycznym Milanem. Sardyńczycy w dwóch poprzednich spotkaniach na własnym obiekcie przegrali tylko po 0:1 z Fiorentiną i Juventusem, więc z ekipę Gattuso też mogą solidnie zablokować.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Dzięki!

Moje typy na 21. kolejkę Serie A (wszystkie po 5 jednostek):

Inter Mediolan – AS Roma (X) – 3.25
Inter Mediolan – AS Roma (2) – 3.00

Kupon 1 (AKO: 2.81)

Atalanta Bergamo – SSC Napoli (BTS) – 1.70
UC Sampdoria – AFC Fiorentina (BTS) – 1.65

Kupon 2 (AKO: 3.26)
Udinese – SPAL (O) – 1.92
US Sassuolo – Torino FC (BTS) – 1.70

Kupon 3 (AKO: 3.98)

Cagliari – AC Milan (U) – 1.85
Hellas Werona – FC Crotone (1) – 2.15

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Obecny stan konta: -60,25
Łączny stan konta: -379,21

PODSUMOWANIE

Wytropiła mnie i dopadła zmora każdego typera – pojedyncze błędy psujące kupony. Jak to często w tym cyklu bywa, miałem kilka ciekawych pomysłów, ale poległem na składaniu kuponów.

W efekcie jedyny zysk przyniósł mi trafiony typ na remis w hicie Inter-Roma. Giallorossi uratowali mnie w ten weekend, zdobywając cenny punkt w stolicy Lombardii. Sam ten jeden trafiony typ pozwolił mi nadrobić 16,25 jednostki. I byłoby to znakomite zakończenie, gdyby nie kilka niemiłych niespodzianek wcześniej.

Spodziewałem się dużo ciekawszego widowiska w Bergamo, a tymczasem strzałów było niewiele i padł tylko jeden gol. Zawiedli mnie też zawodnicy Udinese i SPAL, który strzelili zaledwie po golu. Szkoda w ogóle rozpisywać się też o występie Hellasu. Miał ograć Crotone, a tymczasem poległ z kretesem 0:3. Właśnie takie potknięcia sprawiły, że typy na BTS-y w potyczkach Sampdoria-Fiorentina i Sassuolo-Torino nie miały żadnego znaczenia.

25% skuteczności, a strata stosunkowo nieduża. Jak na razie wszystko wskazuje, że obrana taktyka jest dobra i jeśli tylko będę mieć trochę więcej szczęścia, to powinienem zacząć nadrabiać straty. Kolejne typy już wkrótce.

Moje typy w 21. kolejce Serie A:

Inter Mediolan – AS Roma (X) – 3.25
Inter Mediolan – AS Roma (2) – 3.00

Kupon 1 (AKO: 2.81)

Atalanta Bergamo – SSC Napoli (BTS) – 1.70
UC Sampdoria – AFC Fiorentina (BTS) – 1.65

Kupon 2 (AKO: 3.26)
Udinese – SPAL (O) – 1.92
US Sassuolo – Torino FC (BTS) – 1.70

Kupon 3 (AKO: 3.98)

Cagliari – AC Milan (U) – 1.85
Hellas Werona – FC Crotone (1) – 2.15

Suma zagranych stawek: 25
Suma wygranych: 16,25
Wynik kolejki: -8,75
Obecny stan konta: -69
Łączny stan konta: -387,96

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.